MS'li Hikayeler

Ms'li Hikayeler 17,60 TL ile n11.com'da! Kültür fiyatı ve özellikleri, Kitap kategorisinde. MS'li Hikayeler. Cinius Yayınları. Ürün yorumu yok.

Responsive image
YAZAR
Filiz Erdinç
DOSYA BOYUTU
5,30 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786057593535

MS'li Hikayeler harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Filiz Erdinç. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Filiz Erdinç'den MS'li Hikayeler kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Rengarenk tezgahlara bakmak zevkli olsa da akşamüstü pazarın kalabalığında ve gürültüsünde dolaşmak benim gibi bir MS hastası için yorucuydu. Aşina insanlarla selamlaşarak yürüyordum. Soğuk havada bebek arabalarında dolaştırılan ya da büyüklerinin elini tutarak dolaşan çocuklar vardı. Kalın giysileriyle, başlık ve atkılarıyla bile annelerinin üşüyeceklerini sandıkları çocuklar.. İstediklerini almak için tutturanlar, ağlayanlar, uyuyanlar.. Kalabalıktan bunalmış bir çocuk ağlar gibi bağırıyor, sonra susup ufacık boyuyla annesinin tepkisini ölçüyordu. Sevilmeye, bakılmaya ve zaman zaman şımartılmaya çocukların hepsinin ihtiyacı vardı... (Tanıtım Bülteninden)  


16 TL. Rengarenk tezgahlara bakmak zevkli olsa da akşamüstü pazarın kalabalığında ve gürültüsünde dolaşmak benim gibi bir MS hastası için yorucuydu. Aşina insanlarla selamlaşarak yürüyordum.