Lambam-Yaşamın Doğurdukları için

Lambam, kendimizi kaybettiğimiz ve her şeyden vazgeçtiğimiz o anlarda, yaşamın bizi hiç planda olmayan ilginç deneyimleri ile buluşturduğu şeyleri, nasıl kaçırdığımıza tanıklık edip kendimizle...

Responsive image
YAZAR
Onur Alan
DOSYA BOYUTU
7,90 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786056885730

Lambam-Yaşamın Doğurdukları için harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Onur Alan. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Onur Alan'den Lambam-Yaşamın Doğurdukları için kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Lambam, kendimizi kaybettiğimiz ve her şeyden vazgeçtiğimiz o anlarda, yaşamın bizi hiç planda olmayan ilginç deneyimleri ile buluşturduğu şeyleri, nasıl kaçırdığımıza tanıklık edip kendimizle buluşabilmemize yardım edecek bir kitap olma özelliği taşımkatadır.Ve bu yüzden içinde yaşadığımız hayatı, yeniden sorgulamamıza ve ona yeni bir perspektif inşa etmemize fırsat tanıyacaktır. İçeriseinde bolca bilgi, deneyim, sorgu ve farkındalık barındırır.Yaşama dokunmak isteyen herkese... (Tanıtım Bülteninden)  


Lambam - Yazar: Onur Alan, Marka: Kırmızı Balon Yayınevi, Kategori: Kitap, Fiyat: 12,25 TL, Uzunluk: 192 sayfa. Lambam. Yaşamın Doğurdukları İçin.