Solan Hayatlar

23.06 TL. Toplumca kadınların omuzlarına yüklenen yükün ağırlığı altında ezilip, solan hayatlardan esinlenmiş bu kitapta her kadın mutlaka kendinden bir şeyler bulacaktır.

Responsive image
YAZAR
Kamile Özdemir
DOSYA BOYUTU
7,97 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786058152052

PDF formatında Solan Hayatlar. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Solan Hayatlar kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Yaşadığımız toplumda kadınlarımızın karşılaştığı zorluklara değinen Solan Hayatlar: adından da anlaşıldığı gibi, namus töre ya da sırf kadın olduğu için okuması iş hayatına atılması kısacası bir insan gibi kendi hür iradesiyle yaşama tutunması engellenen kadınlarımızın sorunlarına değinmektedir. Ne yazık ki bu durum tarihten günümüze kadar gelen bir sorun olmaya devam etmektedir. Toplumca kadınların omuzlarına yüklenen yükün ağırlığı altında ezilip, solan hayatlardan esinlenmiş bu kitapta her kadın mutlaka kendinden bir şeyler bulacaktır. (Tanıtım Bülteninden)  


Toplumca kadınların omuzlarına yüklenen yükün ağırlığı altında ezilip, solan hayatlardan esinlenmiş bu kitapta her kadın mutlaka kendinden bir şeyler bulacaktır.